Dawno, dawno temu, za górami i lasami…wrrróć! Nie, to nie było tak! Powiem wam wprost, bo chyba tak najlepiej prawda? Dzięki platformie facebook, oraz youtube na bazie filmów czy relacji live postanowiłem stworzyć własny twór zwanym MeteoVlogiem. No ale przecież youtuberzy mają swoje vlogi, a ja youtuberem nie jestem? Czy może już jestem?
Szczerze? Sam czasem się zastanawiam, wiem na pewno to, że mój charakter nagrywania i sposób w jaki przedstawiam to co mam do powiedzenia jest w 100% mój. Są chwile, gdy planuję nagrywanie, a są chwile gdy „lecę na spontanie”. Cel meteovlogów od początku był i będzie ten sam. Przedstawienie prognozy i tematyki meteo tak by zainteresować widza…po prostu. Na przestrzeni miesięcy cały czas staram się poprawiać swój styl wypowiedzi jak i sposób nagrywania, to fajne i ciekawe doświadczenie…może z czasem coś więcej z tego wyjdzie?
MeteoVlog to (lekka, nie używając słowa luźna) wersja prognozy pogody przede wszystkim, a jej spektrum przedstawienia ograniczona jest tylko i wyłącznie wyobraźnią autora. Dopóki wszystko ma sens i smak dopóty dany materiał będzie mógł zwać się MV. Z perspektywy czasu muszę przyznać, że nazewnictwo podciągnąłem od tych, którzy przed ekranem robią większe show, ale to głównie dla wygody. Mam nadzieję, że to w jaki sposób zacząłem nagrywać i cel tych wszystkich Vlogów stał się słuszny, a w przyszłości po mnie pojawią się kolejni którzy śladem Powiślańskiego Pioruna również zaczną tworzyć swoje #MeteoVlogi!